Seminarium SIMULIA Optimization Day

Wraz z firmą Budsoft zapraszamy wszystkich zainteresowanych na "SIMULIA Optimization Day" - seminarium poświęcone zagadnieniom optymalizacji, które odbędzie się 5 grudnia 2018 w ACK Cyfronet AGH

Tematem seminarium będą zagadnienia dotyczące optymalizacji topologicznej i optymalizacji parametrycznej prowadzone za pomocą programów SIMULII (Dassault Systemes): Tosca i Isight. Uczestnicy seminarium będą mogli usłyszeć o tym, jakie korzyści w badaniach naukowych i rozwojowych w przemyśle oraz procesach projektowania i rozwoju produktów przynosi stosowanie nowoczesnych technik optymalizacyjnych w połączeniu z analizami MES. Podczas Seminarium przedstawione zostaną przykłady wykorzystania programów SIMULII (Tosca i Isight) do optymalizacji konstrukcji i procesów.

Agenda:

10:00 Powitanie i wprowadzenie
10:15 Wartości optymalizacji: korzyści dla procesu rozwoju produktu
10:30 Optymalizacja SIMULII z Isight i Toscą: dwa rozwiązania - jeden cel
11:30 Przerwa
12:00 Omówienie technologii: Tosca Structure - optymalizacja topologiczna, dobór przekroi, optymalizacja kształtu, optymalizacja przetłoczeń blach
13:00 Przegląd technologii: Isight - optymalizacja parametryczna i automatyzacja procesów
14:00 Dyskusja i zakończenie

Miejsce: Seminarium zostanie przeprowadzone w sali audytoryjnej Laboratorium Technik Wizualnych na ulicy Nawojki 11 w Krakowie.

Termin: 5 grudnia 2018, godz. 10:00-15:00.

Rejestracja: Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych (ograniczona liczba miejsc) wymagana jest wcześniejsza rejestracja.