V Noc Linuksożerców

V edycja o kryptonimie "pingwinia krew" to niesamowita nocna impreza naukowo-towarzyska, odbywająca się w oryginalnym, niespotykanym dotąd klimacie. Przygotowana przez fanów i dla fanów Linuksa oraz Wolnego Oprogramowania.

Jedyna w Polsce, kameralna atmosfera pośród świec i kadzideł, z dobrą niekomercyjną, rzadko słyszalną muzyką. Cała noc na przepływ wiedzy i praktycznych doświadczeń przy dostępie do Internetu dla każdego uczestnika. Wykłady tematyczne połączone z dyskusjami, konkursy i niespodzianki.

Luźna atmosfera, wygodne fotele, interesujące grono osób z różnych części kraju ceniących zastosowanie, użyteczność w pracy i zasoby Wolnego Oprogramowania w magicznym mieście Kraków.

Większa część uczestników przyjeżdża na specjalne zaproszenia - prelegenci, uczestnicy konferencji "MeetBSD", "Confidence" czy "Jesień Linuksowa". Wyselekcjonowane grono ludzi znanych i lubianych, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wielką wiedzą.

Zacięte dyskusje i wystąpienia będą nagrywane i sukcesywnie udostępnianie podczas imprezy w ramach streamingu. Na uczestników czeka wiele atrakcji i rozrywek przygotowanych przez organizatorów i sponsorów ktore skrywamy pod płaszczem tajemnicy.

16 lutego 2006