Czat - ACK Cyfronet AGH

Pseudonim:

ZASADY I REGULAMIN KORZYSTANIA Z CZATU

Informacje Ogólne

Czat może być wykorzystywany tylko zgodnie z obowiązującym prawem i ogólnie przyjętymi zasadami etyki. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie czata do celów powszechnie uznanych za szkodliwe, niewłaściwe, nielegalne lub niemoralne.

Ze względu na ochronę prywatności użytkowników serwisów, ACK Cyfronet AGH przestrzega wszystkich przed ujawnianiem w ogólnie dostępnym serwisie Czatu wszelkich informacji o charakterze osobistym takich jak adres, numer telefonu, hasła do kont pocztowych itp.

ACK Cyfronet AGH nie odpowiada za treść rozmów przeprowadzanych na czacie.

Etykieta

Czat jest po to aby rozmawiać! Tak jak w gronie znajomych, czy miejscu publiczym, obowiązują tu pewne zasady, których nie należy łamać.

Innych rozmówców traktuj tak, jak Ty chciałbyś być traktowany. Szanuj ich, a oni będą szanować Ciebie. Nie zapominaj, że po drugiej stronie kabla siedzi taki sam człowiek jak Ty.

Nie używaj wulgaryzmów w teści wiadomości oraz  w nicku. To samo dotyczy wulgarnych skrótów. Nie wszyscy muszą je oglądać i tolerować. Za ich używanie zostaniesz wyproszony przez administratora. Należy pamiętać, że inne pokoje nie służą łamaniu pozostałych zasad obowiązujących na Czacie ACK Cyfronet AGH (jak np. floodowanie).

Nie bądź nachalny wobec administratorów. Ich rolą jest pomagać innym oraz usuwać z czatu osoby nie przestrzegające etykiety, jednak pamiętaj, że administrator to też człowiek.

NIE PISZ DUŻYMI LITERAMI - bo ludzie mogą pomyśleć, że wrzeszczysz.

Nie reklamuj stron www ani żadnych innych rzeczy.

Nie flooduj - nie zaśmiecaj "ogólnego" zbyt dużymi partiami tekstu, zbyt dużą liczbą obrazków. Czat jest dla wszystkich, a nikt nie lubi, jak mu się przeszkadza w rozmowie. Za floodowanie zostaniesz wyproszony przez administratora.

Nie wywołuj konfliktów. Staraj się w każdej sytuacji zachować spokój oraz załagadzać wszelkie spory.

Osoby używające nicków powszechnie uznanych za obraźliwe, wulgarne, nieetyczne, niezgodne z dobrymi obyczajami czy też obrażające uczucia religijne mogą zostać usunięte z Czatu.

Witaj w serwisie internetowym, który umożliwia komunikację z zaproszonymi gośćmi. Czat jest usługą komunikacyjną, która służy prowadzeniu dyskusji, wymiany poglądów, zadawaniu pytań. W czatach prowadzonych przez ACK Cyfronet AGH, każdy może wziąć udział. Pełny zapis rozmowy pojawia się na stronie www.cyfronet.krakow.pl następnego dnia po przeprowadzonym czacie.